Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj książkę „Dolina błogosławieństwa”

07.08.2018
Autor: mat. dystryb.
Okładka książki Dolina błogosławieństwa: widok gór przy zachodzącym słońcu i tęczy

Marcin Walecki, ojciec Olafa z autyzmem, dzieli się swoim świadectwem nawrócenia i wiary. Opowiada o roli, jaką odegrało w życiu całej jego rodziny spotkanie ze wspólnotą charyzmatyczną, a także o umacniających go chwilach modlitwy i wydarzeniach, w których dostrzega niesamowite Boże interwencje. Przekonanie, że Bóg może dać Olafowi zdrowie, przynosi Marcinowi oraz jego żonie Kseni ukojenie i daje siłę do walki o lepsze życie dla ich syna. Wciąż ucząc się dziecięcego zaufania od starszej córki Zuzi, coraz wyraźniej dostrzegają namacalne dowody Bożej opieki. Weź udział w konkursie i wygraj książkę „Dolina błogosławieństwa. Nasze życie z Bogiem i autyzmem”.

Książka, która powstała na podstawie wpisów z prowadzonego przez autora bloga, jest niezwykłym świadectwem Bożego działania w życiu człowieka, szczególnie tego, który przeżywa trudności i zmaga się z wątpliwościami. To źródło nadziei, które wytrysnęło w na pozór beznadziejnym świecie autyzmu. Cała rodzina czerpie z niego, pokonując przeszkody, które autyzm codziennie przed nią stawia.

„Autyzm jest okrutnym przeciwnikiem. Życie rodzin nim dotkniętych nie jest zbyt wesołe. Rozbite małżeństwa, załamania nerwowe rodziców, osamotnione matki i pozostawieni bez wsparcia ojcowie. Skrajne emocje towarzyszące autyzmowi powodują widoczne i bardzo odczuwalne straty. Poznałem to wszystko, przebywając w samym centrum świata rodzin borykających się z chorobą własnego dziecka. Mnóstwo podobnych, ale jednocześnie różnych historii życiowych. Trudno jest nie złorzeczyć przeciw Bogu. Zatem jak wielbić? A trzeba wielbić, bo mimo wszystko jest za co. Wielbić można też za coś z pozoru nieakceptowalnego. Już dawno zrozumiałem, że to jedyna słuszna droga”.

Wygraj książkę w konkursie!

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książek pt. „Dolina błogosławieństwa. Nasze życie z Bogiem i autyzmem”, autorstwa Marcina Waleckiego, ufundowane przez wydawnictwo eSPe. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Opisz krótko, jaki jest Twój sposób na to, by doświadczyć Boga?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 21 sierpnia 2018 r. włącznie.

Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową – wypowiedzi zamieszczane w komentarzach nie będą brane pod uwagę.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami pt. „Dolina błogosławieństwa. Nasze życie z Bogiem i autyzmem”. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami w konkursie zostały: Anna U. z Konstancina-Jeziornej oraz Dagmara M. z Gniezna.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas