Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Księga kondolencyjna ku pamięci Piotra Pawłowskiego w Integracji

10.10.2018
Autor: Integracja
Księga kondolencyjna leży na stole. Obok niej bukiet kwiatów i zdjęcie Piotra Pawłowskiego

Księga kondolencyjna ku pamięci Piotra Pawłowskiego jest wystawiona w siedzibie Integracji przy ul. Andersa 13 w Warszawie. Jeśli ktoś czuje potrzebę w ten sposób Go pożegnać, wpisy kondolencyjne można składać od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

8 października 2018 r. odszedł Piotr Pawłowski, założyciel i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Fundacji Integracja. Miał 52 lata. Przez ćwierć wieku działał na rzecz osób z niepełnosprawnością, pozostawił po sobie ogromny dorobek, ale także... niemogących się pogodzić z Jego odejściem Żonę, Rodziców, Rodzinę, Współpracowników i szerokie grono Przyjaciół.

Komentarz

  • OTZ ARKADIA Zielona Góra
    Magdalena Hirsz-Kierownik OTZ
    12.10.2018, 10:20
    Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Piotra Pawłowskiego Założyciela i Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Fundacji Integracja. Piotr Pawłowski był dla nas przykładem hartu ducha, oraz wielkiej wrażliwości. Imponował swoją energią i działaniami na rzecz osób niepełnosprawnych. Swoim życiem pokazał nam, że wiele barier można i trzeba pokonywać. Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom składamy wyrazy szczerego współczucia Kadra i Podopieczni Centrum Usług Opiekuńczych – Ośrodka Terapii Zajęciowej ,,Arkadia” w Zielonej Górze

Dodaj odpowiedź na komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin
Prawy panel

Wspierają nas