Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Centrum Integracja z nowymi, ciekawymi ofertami pracy

07.11.2018
wejście do Centrum Integracja Warszawa

Specjalista ds. marketingu i social media, księgowa, operator wprowadzania danych, referent w dziale obsługi klienta, pracownik stacji monitorowania – to tylko kilka z wielu ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością z Mazowsza. Oferty te można znaleźć w Centrum Integracja.

Fundacja Integracja w ramach projektu „Sprawni w Pracy II”, którego celem jest wejście osób z niepełnosprawnością na rynek pracy przez aktywizację zawodową, zaprasza do korzystania z usług Centrum Integracja. Oferowane są m.in.: doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, poradnictwo psychologiczne, spotkania z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, konsultacje specjalistyczne, spotkania z pracodawcą.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo oraz posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym (bez względu na rodzaj niepełnosprawności), zgłoś się do Centrum Integracja w Warszawie przy ul. Dzielnej 1, zadzwoń: 228318582 lub 570066806 lub napisz maila: warszawa@integracja.org.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Praca dla niepełnosprawnych w Gliwicach
    Krystin
    14.11.2018, 00:42
    Jestem osoba niepełnosprawna ze stopniem niepełnosprawności umiarkowanym poszukująca pracy i chciałabym zostać jakiś kurs by zostać lepszą pracę i.za większe.niż 2100 ale nie w urzędzie pracy nie ma takich kursuw więc gdzie mogę takie zostać by znaleść sobie prace ?
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas