Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: przyjdź na dostosowaną sztukę pt. „Francuska niespodzianka”

09.11.2018
Autor: inf. pras.
młoda kobieta siedzi na podłodze, ku niej jest w połowie zgięty starszy mężczyzna

Teatr Polski zaprasza na spektakl pt. „Francuska niespodzianka” z dostosowaniem audiodeskrypcji, napisów dla niesłyszących i tłumaczenia na język migowy.

„Francuska niespodzianka” to komedia. Opowiada o niedzielnym podrywaczu, który przyłapany przez żonę z kochanką, próbuje za wszelką cenę zatuszować przed nią cel ich spotkania. Usiłując rozwiać podejrzenia żony, kłamie, że dziewczyna, z którą się spotkał, to jego córka... Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie, a całej sytuacji nie ułatwia żona, która od samego początku wie, jakie były zamiary jej męża. To sztuka, w której wielki kłamca wpada w swoją pułapkę.

Spektakl odbędzie się 23 listopada o godz. 19 w Teatrze Polskim, Scena Kameralna, ul. Świdnicka 28. Czas trwania spektaklu to 110 minut.

Cena biletu wynoi 10 zł. Bilety ze specjalną zniżką dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu można rezerwować przez Fundację Katarynka pod adresem mailowym: kontakt@fundacjakatarynka.pl lub pod numerem telefonu 797 122 452. Rezerwacje są przyjmowane do 12 listopada 2018. Zarezerwowane bilety należy wykupić w kasie teatru w dniach 12-19 listopada 2018.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Kiedy przede wszystkim potrzebujesz pomocy drugiej osoby w codziennym życiu – dla siebie lub członka rodziny?

Biuletyn

Wspierają nas