Oglądaj transmisję 23. Wielkiej Gali Integracji!
Przyjaciół Integracji, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w 23. Wielkiej Gali Integracji w sobotę, 17 listopada, serdecznie zapraszamy do oglądania na naszym portalu bezpośredniej transmisji. Rozpocznie się ona równocześnie z warszawską uroczystością, tj. od godz. 17:00. Zachęcamy do śledzenia tego, co będzie działo się na scenie!
Tegoroczna Wielka Gala Integracji będzie przede wszystkim wspomnieniem Piotra Pawłowskiego, który przedwcześnie odszedł na początku października.
Podczas wydarzenia podsumowujemy także roczne działania Integracji oraz spotkamy się z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności, politykami, samorządowcami, przedstawicielami mediów, itd. Rozstrzygniemy również konkursy na rzecz dostępności: „Aplikacje bez barier”, „Serwis www bez barier” oraz „Warszawska Inwestycja bez barier”.
Gwiazdy i prowadzący
Tegoroczną Galę poprowadzą Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter związany z Telewizją Polską, oraz Olga Bończyk, aktorka i wokalistka, która od lat angażuje się w liczne działania na rzecz osób z niepełnosprawnością.
Do świata muzyki przeniosą nas: Vlodi Tafel – zawodowy muzyk-instrumentalista, jedyny na świecie perkusista tej klasy grający bez nogi, oraz Roman Roczeń – niewidomy pieśniarz i gitarzysta, który podczas Gali zaprezentuje swoją interpretację „My way”, jednego z najbardziej znanych utworów Franka Sinatry.
Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Janusz Radek, którego dyskografię tworzą m.in. mroczna, debiutancka „Królowa Nocy”, poetycka „Serwus Madonna”, na której większość piosenek pochodzi z repertuaru artystów Piwnicy pod Baranami, czy wysmakowane i łagodne „Popołudniowe przejażdżki”.
Partnerzy instytucjonalni
Projekt współfinansowany ze środków
PFRON i miasta stołecznego Warszawy
Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Współpraca
Patronat medialny
Organizator
Komentarze
-
pytanie
17.11.2018, 18:19Mam pytanie czy całą gala będzie poświęcona Panu pawłowskiemu?odpowiedz na komentarz
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz