Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wesołych Świąt!

24.12.2018
Autor: Ewa Pawłowska z Zespołem Integracji
Choinka, logo Integracji i życzenia świąteczne, których pełna treść znajduje się w tekście poniżej

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składam wszystkim Czytelnikom, Pracownikom Integracji oraz naszym Przyjaciołom i Partnerom życzenia serdecznego radowania się i jak najmilszych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół. Niechaj kolędy otworzą Wasze serca.

A na nowy 2019 rok do nas wszystkich kieruję słowa Piotra:

„Gdy się buduje statki, to nie w celu zatrzymania ich w porcie, tylko po to, żeby mogły wypłynąć. W działaniach Integracji o to właśnie chodzi. Osoby z niepełnosprawnością nie powinny być w bezpiecznych, cieplarnianych warunkach w domach. Trzeba próbować zmierzyć się z tym, co jest na zewnątrz...”.

Na koniec pragnę podziękować także naszym Drogim Czytelnikom za okazywaną sympatię, zaufanie i wiele inspirujących naszą pracę listów. Dziękuję, że jesteście z nami.

Ewa Pawłowska
z Zespołem Integracji

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Boże Narodzenie 2018
    Jarek.K...
    24.12.2018, 11:35
    Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod choinką zaś dużo prezentów, a w duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy 2019 Rok, żeby byt jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wam i Całej Waszej Rodzinie...
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas