Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: pożar dachu w domu pomocy społecznej

31.12.2018
Autor: PAP, fot. sxc.hu
płomyk ognia

Sytuacja w budynku domu pomocy społecznej w warszawskim Wawrze, gdzie w sobotę wieczorem, 29 grudnia, doszło do pożaru dachu, jest już opanowana. Pensjonariusze, którzy wcześniej zostali ewakuowani, powrócili do bezpiecznej części budynku.

Jak poinformował st. asp. Łukasz Płaskociński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy, w domu pomocy społecznej przy ul. Odrębnej 10 na warszawskim Wawrze doszło do pożaru dachu na połowie budynku. Na miejsce przyjechało 15 zastępów Państwowej Straży Pożarnej.

St. asp. Płaskociński poinformował, że pensjonariusze zostali wyprowadzeni z budynku przez personel do podstawionego autobusu.

Mazowiecka Straż Pożarna po godz. 22 poinformowała na Twitterze, że sytuacja jest już opanowana.

- Sytuacja opanowana trwają prace rozbiórkowe oraz dogaszanie poddasza i dachu. Pensjonariusze przebywają w bezpiecznej części budynku nie objętej pożarem. Na miejscu 45 strażaków i trzynaście samochodów – napisano.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy ma dla Ciebie znaczenie, w jaki sposób nazywane są osoby z niepełnosprawnością (np. kaleka, inwalida, niepełnosprawny, osoba z niepełnosprawnością, itd)?

Biuletyn

Wspierają nas