sobota, 4 lutego 2012 r.
Sport
Fundacja Integracja - KRS 0000 144 578
Strona główna >> Sport >> Aktualności sportowe >> Niepełnosprawni na rowery!
Niepełnosprawni na rowery!
Autor: informacja prasowa

4 i 5 września br. odbędą się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych - EDF TOUR 2010. Zawody odbędą się w Ligocie i Mazańcowicach koło Bielska Białej, gdzie rywalizować będą ze sobą kolarze na klasycznych rowerach dwukołowych i na rowerach handbike (trójkołowych rowerach ręcznych).

Celem wyścigu jest integracja społeczna osób niepełnosprawnych ze środowiskiem pełnosprawnym, a także promowanie kolarstwa wśród osób z niepełnosprawnością oraz wyłonienie w poszczególnych kategoriach mistrzów Polski.

Impreza ta ma nie tylko zachęcić Polaków do aktywnego spędzania czasu razem z osobami z dysfunkcją ruchu, ale umożliwić włączenie się do wyścigu pełnosprawnym sympatykom kolarstwa.

Organizatoram Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych - EDF TOUR 2010 jest Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne "Start"
z Bielska-Białej.

Aktualne informacje znajdują się na stronie Beskiedzkiego Zrzeszenia "Start".

Data opublikowania dokumentu: 2010-09-01, 16.05

Skomentuj na forum Wydrukuj
=

Komentarze

Nie ma żadnych wiadomości. Dodaj komentarz
Partner technologiczny: TeamLab
Copyright by Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji