Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Nowy projekt aktywizacji absolwentów z niepełnosprawnością w Wielkopolsce

10.01.2019
Autor: inf. pras.
obrazek składa się z dwóch części: po prawej jest dziewczyna na wózku, pracuje przed komputerem. Po lewej napis: jesteś osobą z niepełnosprawnością? Chcesz zaplanować swoją ścieżkę zawodową i podjąć pracę? Projekt Absolwent jest dla ciebie!

Fundacja Podaj Dalej zaprasza absolwentów szkół wyższych poszukujących pracy, którzy chcą zrealizować swoje plany zawodowe, oraz pracodawców na bezpłatne konsultacje nt. pracowników z niepełnosprawnością.

Fundacja zapewnia bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, coachem i trenerem pracy. Współpracując z doradcą zdobędziesz dodatkowe umiejętności, otrzymasz płatny staż i zatrudnienie. Możesz skorzystać ze szkolenia dopasowanego do wymogów potencjalnego pracodawcy, wymogów runku pracy czy specyfiki danego zawodu, by zwiększyć swoje szanse i utrzymać się na stanowisku pracy. Jeżeli myślisz o uruchomieniu własnej działalności, otrzymasz kompleksowe wsparcie merytoryczne przez okres 6 miesięcy, a także wsparcie finansowe.

Dodatkowo Fundacja Podaj Dalej uruchomiła bezpłatne konsultacje dla pracodawców, którzy chcą przygotować osoby po studiach do pracy na konkretnym stanowisku pracy, a także dowiedzieć się o możliwościach dofinansowań przy zatrudnianiu pracownika z niepełnosprawnością. Współpraca będzie miała charakter ciągły wraz z półrocznym wsparciem pracodawcy i pracownika po zatrudnieniu absolwenta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Fundacji Podaj Dalej. Na dodatkowe pytania odpowiedzi udziela Katarzyna Piechocka, e-mail: absolwent@podajdalej.org.pl, tel. 63 211 22 19.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas