Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: ruszają warsztaty z zumby dla osób na wózkach!

30.01.2019
Autor: inf. pras., fot. pixabay.com
głośnik

Avalon Active organizuje treningi zumby dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Najbliższe zajęcia odbędą się w piątek 1 lutego 2019 roku w godz. od 17-18 w Warszawie, pod okiem instruktora zumby i rehabilitantów. Zapisy w recepcji Fundacji Avalon pod numerem telefonu 22 349 97 71 lub mailowo pr@fundacjaavalon.pl.

W ofercie Avalon Active pojawiły się kolejne zajęcia aktywnej rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Zumba łączy w sobie elementy fitnessu, treningu siłowego, cardio z elementami tanecznymi. Jednocześnie udział w zajęciach nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności w tych dziedzinach. Treningi zumby to przede wszystkim duża dawka energii, zabawy i ruchu w rytm muzyki. Nie ma żadnych ograniczeń. Uczestnikiem może zostać każdy chętny, a szczególnie osoby poruszające się na wózkach.

Trening zumby to nie tylko zabawa. To również rehabilitacja. Uczestnictwo w zajęciach zumby pozytywnie wpływa na ogólną koordynację, wydolność fizyczną, kondycję stawów, a także wzmacnia wszystkie mięśnie. Poprawa umiejętności i zwiększenie zakresu ruchu ułatwia wykonywanie czynności w  życiu codziennym. Ponadto rehabilitacja poprzez taniec jest przyjemniejsza niż powtarzanie wzorców na sali, a można osiągnąć takie same efekty.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas