Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: pokaz filmu „Underdog” z napisami i audiodeskrypcją

07.02.2019
Autor: inf. pras.
główny bohater filmu Underdog na ringu

Film akcji pt. „Underdog” to historia zawodnika MMA, który w najważniejszej dla siebie walce popełnia błąd i przekreśla karierę. Powrót na szczyt nie jest łatwy. W rolach głównych Eryk Lubos i Mamed Khalidow. Pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami odbędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 16 w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Borys „Kosa” Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. „Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

Film: „Underdog”, 2019 rok, reż. Maciej Kawulski, czas trwania 1 godz. 53 min.

Osoby z niepełnosprawnościami mogą rezerwować bilety w cenie 6 zł przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę kinonh.pl.

Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.


ADAPTER – kino bez barier: Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest dla taka sama – 6 zł.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas