Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Piętnaście godzin...” – wynik konkursu na smartwatch

11.02.2019
Autor: Redakcja
smartwatch Samsung Gear S3 Classic

Z okazji 15-lecia portalu Niepelnosprawni.pl w grudniu 2018 roku ogłosiliśmy konkurs, w którym nasi Czytelnicy mogli wygrać smartwatch Samsung Gear S3 Classic. Rozstrzygnięcie konkursu nie było łatwe – otrzymaliśmy ponad 160 odpowiedzi na pytanie „Z czym Ci się kojarzy liczba 15”. Przeczytaj wypowiedź zwycięzcy!

„Piętnaście jest godzin każdego mojego dnia, w których sprawnie szykuję posiłki, w popłochu prowadzę samochód, przytulam, pomagam założyć ortezy, ścieram stół, zaplatam warkocze, parzę kawę, rozmawiam przez telefon, szukam zgubionych rękawiczek, kupuję bułki z ziarnem,kroję pomidory, słucham ƒ«Pippi Pończoszanki», żegnam pocałunkiem, zmieniam pampersa, składam bluzeczki i bodziaki, ścielę łóżka, masuję stópki, uspokajam wybuchy gniewu i płaczu, rysuję zajączka, rozgrywam partię szachów, podziwiam prace z przedszkola, wysyłam mejle, rozmyślam o przyszłości, myję brdune rączki, targam czuprynę, karmię piersią, nucę melodie, czytam «Akademię Pana Kleksa», załadowuję pralkę, zapominam o wielu rzeczach, zdumiewam się opowieściami z pracy, odmawiam «dziesiątkę», pompuję balonika, pocieszam, opróżniam zmywarkę, czekam w kolejce przy kasie, uśmiecham się z czułością, odkurzam podłogę, mieszam gorące kakao, przykrywam kołdrą... Piętnaście godzin to o wiele za mało, a jednak dobrze, że tylko tyle. Reszta jest snem.”

Smartwatch Samsung Gear S3 Classic otrzymała Pani Anna z Warszawy. Gratulujemy!


Partnerem konkursu jest firma Samsung.

Logo firmy Samsung

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy ma dla Ciebie znaczenie, w jaki sposób nazywane są osoby z niepełnosprawnością (np. kaleka, inwalida, niepełnosprawny, osoba z niepełnosprawnością, itd)?

Biuletyn

Wspierają nas