Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konferencja „Sprawni w pracy”

08.10.2010
Autor: Filip Miłuński
Źródło: inf. własna

Komisja Europejska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji zapraszają do udziału w konferencji dotyczącej wpływu zmian w prawie na sytuację na rynku pracy osób z niepełnosprawnością.

Wydarzenie pod nazwą „Sprawni w pracy. Nowelizacja prawa a zatrudnienie osób niepełnosprawnych” odbędzie się 21 października br. o godz. 11 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

Zaproszeni goście zajmą się trzema zagadnieniami kluczowymi dla sytuacji osób z niepełnosprawnością na rynku pracy: nowelizacją ustawy o rehabilitacji zawodowej, zmianami w ustawie o służbach cywilnych i ustawą o języku migowym.

Oprócz prelekcji przewidziano również panel dyskusyjny, prezentację case study i informację o działaniach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na rzecz zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 17 października br. na numer faksu 22 635 11 82 lub mailem na adres: konferencja@integracja.org.

Plan konferencji


 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy marihuana lecznicza powinna być dostępna dla pacjentów w Polsce?

Biuletyn