czwartek, 23 października 2014 r.
Praca
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji- KRS 0000 102 130
Strona główna >> Praca >> Aktualności z rynku pracy >> Konferencja „Sprawni w pracy”
SONDA
Z którego z udogodnień wyborczych skorzystasz w nadchodzących wyborach samorządowych?
     
 
NASZ BIULETYN
Wpisz swoj e-mail:
Konferencja „Sprawni w pracy”
Autor: Filip Miłuński, Źródło: inf. własna

Komisja Europejska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji zapraszają do udziału w konferencji dotyczącej wpływu zmian w prawie na sytuację na rynku pracy osób z niepełnosprawnością.

Wydarzenie pod nazwą „Sprawni w pracy. Nowelizacja prawa a zatrudnienie osób niepełnosprawnych” odbędzie się 21 października br. o godz. 11 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

Zaproszeni goście zajmą się trzema zagadnieniami kluczowymi dla sytuacji osób z niepełnosprawnością na rynku pracy: nowelizacją ustawy o rehabilitacji zawodowej, zmianami w ustawie o służbach cywilnych i ustawą o języku migowym.

Oprócz prelekcji przewidziano również panel dyskusyjny, prezentację case study i informację o działaniach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na rzecz zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 17 października br. na numer faksu 22 635 11 82 lub mailem na adres: .

Plan konferencji


 

Data opublikowania dokumentu: 2010-10-08, 16.32

Skomentuj na forum Wydrukuj

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) oraz zdjęć i elementów graficznych publikowanych w portalu www.niepelnosprawni.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Copyright by Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji