Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Potrzebujesz dofinansowania do protezy? Zgłoś się do Fundacji Poland Business Run!

21.02.2019
Autor: oprac. redakcja, fot. Poland Business Run
Źródło: facebook.com/PolandBusinessRun
Logo fundacji Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run otworzyła nabór na beneficjentów biegu Poland Business Run 2019. Skontaktuj się z organizacją, jeśli potrzebujesz materialnego wsparcia do m.in. rehabilitacji, sprzętu medycznego czy protezy!

Tegoroczny bieg Poland Business Run 2019 odbędzie się 8 września w kilku miastach Polski. Jak co roku, dzięki jego uczestnikom, Fundacja Poland Business Run może wesprzeć kilkanaście osób, które potrzebują dofinansowania w zakupie protezy, sprzętu medycznego, rehabilitacji, pomocy psychologicznej czy specjalistycznych konsultacji medycznych.

Więcej informacji oraz potrzebne dokumenty znajdziesz na stronie fundacji.


Fundacja Poland Business Run świadczy kompleksowe i profesjonalne wsparcie osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także pomoc osobom zagrożonym amputacją.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • proteza nogi
    Stachowicz Rafał
    28.02.2019, 12:04
    witam jestem Rafał jestem po [HEMIPELVECTOMII CAŁEJ NOGI] mam protezę na której się poruszam ,ale proteza wymaga przeglądu i renowacji ,koszta przekraczają moje możliwosci z mojej renty .Zpoważaniem Rafał Stachowicz
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas