Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: obejrzyj dostosowany film pt. „Ciemno, prawie noc”

08.03.2019
Autor: inf. pras.
Magdalena Cielecka w samochodzie

Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami pt. „Ciemno, prawie noc” z cyklu „Adapter – kino bez barier”. Pokaz odbędzie się dwa dni po premierze filmu na ekranach kin: 24 marca o godz. 16.00 w kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a we Wrocławiu.

„Ciemno, prawie noc” to kryminał, thriller, który powstał na podstawie powieści Joanny Bator w reż. Borysa Lankosza.

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor. Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Osoby z niepełnosprawnościami mogą rezerwować bilety przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co przede wszystkim powinien zrobić nowy rząd premiera Mateusza Morawieckiego dla osób z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas