Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Odbierz darmowe wejściówki na wystąpienie Nicka Vujicica we Wrocławiu!

16.04.2019
Autor: inf. pras./ag, fot. Life Without Limbs, materiały prasowe Odnowienie Festival
Nick Vujicic na scenie przed publicznością

Nick Vuijcic – znany na całym świecie mówca motywacyjny będzie gościem trzeciej edycji imprezy Odnowienie Festival. Zdobądź darmowe bilety!

Spotkanie z Nickiem Vujicicem odbędzie się  2 czerwca na Stadionie Wrocław. Bezpłatnie wejściówki są dostępne na stronie Odnowienie Festival. Grupy powyżej 25 osób powinny kontaktować się z organizatorami na adres e-mail: bilety@odnfest.pl.

2 tys. miejsc dla osób z niepełnosprawnością

Nick Vujicic jest mówcą motywacyjnym, ewangelistą, autorem międzynarodowych bestsellerów i dyrektorem organizacji Life Without Limbs. Jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który przemawiał już do ponad 600 milionów ludzi na całym świecie na temat pokonywania życiowych przeciwności, motywacji i duchowej przemiany. Nick bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych – na Facebooku ma ponad 9 miliony fanów, a film z jego udziałem pt. „Cyrk motyli” obejrzało już ponad 20 milionów widzów z całego świata.

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszyły się poprzednie wystąpienia Nicka Vujicicia w Polsce, organizatorzy przygotowali 40 tysięcy darmowych wejściówek. Szczególną wagę przywiązano przy tym do tego, by w wydarzeniu mogły wziąć osoby z niepełnosprawnością, dlatego na Stadionie Wrocław przygotowanych zostanie dla nich ponad 2 tysiące miejsc.

Ponad podziałami

Podczas spotkania odbędzie się również kwesta, nad którą pieczę obejmie Bartłomiej Skrzyński, rzecznik Wrocławia ds. osób niepełnosprawnych. Środki zebrane podczas tej zbiórki zostaną przekazane na rzecz potrzeb mieszkańców miasta z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Odnowienie Festival jest cykliczną imprezą kulturalną, pełną koncertów, warsztatów, wykładów i happeningów. Tegoroczna trzecia edycja imprezy odbędzie się w dn. 30 maja – 2 czerwca na Stadionie Wrocław. Celem festiwalu jest budowanie porozumienia ponad wszelkimi podziałami w oparciu o wartości chrześcijańskie oraz umacnianie w mieście jedności bez barier.

Organizatorami festiwalu są kościoły ewangelikalne reprezentowane przez Wrocławskie Przymierze Pastorów. Do współtworzenia wydarzenia zostały także zaproszone wspólnoty katolickie, stowarzyszenia, fundacje oraz inne organizacje chrześcijańskie.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas