Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Zaproszenie na integracyjne powitanie wakacji w Ciechanowie

02.05.2019
Autor: inf. prasowa
plakat z myszką MIiki i napisem 9. edycja Ciechanów wrzuć na luz 2019 i jeszcze plus

Społeczny Komitet Organizacyjny imprezy „IX Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus” zaprasza do udziału w dziewiątej edycji wydarzenia „Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus”, która odbędzie się 7 czerwca 2019 r. (tj. piątek). Początek imprezy – godz.17.00. Tematem przewodnim będzie „Disneyland i inne baśnie”.

Impreza, jak co roku, związana jest z zakończeniem roku szkolnego i powitaniem wakacji. Podczas niej można promować swoją placówkę oraz integrować się z innymi, ale przede wszystkim wziąć udział w cudownym happeningu i wspaniałej zabawie.

Przygotowano różne animacje i konkursy. Będzie wesołe miasteczko, koncerty, tańce integracyjne, stoiska edukacyjne, kreatywne działania plastyczne, zabawy przy muzyce oraz moc atrakcji i pozytywnej energii.

Karty zgłoszenia dostępne są na Facebooku: wrzucnaluzciechanow. Należy je dostarczyć do 25 maja 2019 r. za pośrednictwem poczty lub osobiście na adres: Foto Alicja, ul. Parkowa 4, 06-400 Ciechanów, z dopiskiem: „Wrzuć na luz”, bądź mailowo: foto.alicja@op.pl.

W razie pytań można kontaktować się z organizatorami imprezy: Alicja Gąsiorowska tel. 604 786 605 lub Dorota Kamińska tel. 608 619 385.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas