Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Joanna Mazur wygrała finał „Tańca z Gwiazdami”

20.05.2019
Autor: Beata Dązbłaż, fot. Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair / FB
Joanna Mazur z Janem Klimentem trzymają Kryształową Kulę, obok nich Michał Stawicki

Joanna Mazur, niewidoma biegaczka, wygrała w parze z Janem Klimentem w piątek 17 maja finał show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Zdobyła Kryształową Kulę i 100 tys. zł. W finałowym odcinku biegaczka pokonała youtubera Tomasza „Gimpera” Działowego i Natalię Głębocką.

„Kryształowa Kula jest nasza! Tytuł Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami ma dzisiaj wyjątkowe znacznie, bo czujemy się dosłownie jak w niebie. Dziękujemy za to, że z nami byliście. Niebawem wracamy do intensywnych treningów, ale najpierw – świętowanie” – napisała biegaczka na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W finale para zatańczyła trzy razy – pierwszym tańcem wybranym im przez przeciwników był foxtrot, który przyniósł im 38 punktów w ocenie jury. Drugim tańcem Joanny Mazur i Jana Klimenta była samba, zatańczona do piosenki „Tempo” w wykonaniu Margaret. Ocena jury – 36 punktów. Ostatni ich występ został nagrodzony 40 punktami, które padły po raz pierwszy w tej edycji.

Decydowały oczywiście głosy widzów, którzy postanowili, że Kryształowa Kula trafi w ręce Joanny Mazur i Jana Klimenta. Biegaczka oprócz tego wygrała 100 tys. zł, a Jan Kliment 50 tys. zł.

O emocjach związanych z występem Joanny Mazur w „Tańcu z Gwiazdami” pisaliśmy już wcześniej.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas