Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Kurier” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

10.06.2019
Autor: inf. prasowa
plakat z mężczyzną z walizką w ręce, płaszczem w drugiej, w tle płonie budynek. Napis kurier w prawym górnym rogu film z audiodeskrypcją i napisami 30 czerwca godz.16.00

30 czerwca odbędzie się we Wrocławiu pokaz filmu „Kurier” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. To sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – „Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej.        

Zapraszamy 30 czerwca 2019, g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 we Wrocławiu.

Film: „Kurier", reż. W. Pasikowski, 2019, film trwa 116 minut.

Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Bilety w cenie 6 zł.

Pokaz odbywa się w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków PFRON w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.

Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest taka sama – 6 zł.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas