Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Praca biurowa - PŁATNE STAŻE

25.06.2019
Autor: Competence

Profil stanowiska: PRACA BIUROWA - PŁATNY STAŻ – PROJEKT EFS Jeżeli nie ukończyłeś 30 roku życia i szukasz pracy to zgłoś się do nas! Czy masz już dość pracy dorywczej i chcesz pracować w swoim zawodzie? Znajdziemy dla Ciebie wymarzoną pracę na poziomie twoich kwalifikacji zawodowych! Oferujemy Ci udział w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! W ramach projektu oferujemy Ci: - 3-miesięczny płatny staż zawodowy z gwarancją zatrudnienia po stażu (1850,00 zł netto za miesiąc dla absolwentów uczelni wyższych lub 997,40 netto dla osób bez wyższego wykształcenia) lub minimum 5 miesięczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (1685,00 zł netto za miesiąc) - diagnozę predyspozycji zawodowych i poradnictwo w zakresie wyboru miejsca stażu/miejsca pracy - spotkania z pośrednikiem pracy, który dla Ciebie będzie szukał miejsca stażu/miejsca pracy - szkolenie „Techniki aktywnego poszukiwania pracy i planowania kariery zawodowej”, a także w zależności od projektu inne szkolenia zawodowe, podnoszące kwalifikacje (np. szkolenie z Excel zakończone certyfikatem ECDL);

Wymagania: W projekcie mogą brać udział wyłącznie osoby, które: - są w wieku 18 – 29 lat - mieszkają na terenie powiatu będzińskiego, m. Dąbrowa Górnicza, m. Jaworzno, m. Sosnowiec, zawierciańskiego, w Tychach, Katowicach lub Gliwicach, - aktualnie nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą w trybie stacjonarnym, - nie są zarejestrowane w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne, - nie posiadają doświadczenia zawodowego lub posiadane doświadczenie jest niewielkie (do 2lat) lub mało wartościowe (prace dorywcze, prace poniżej kwalifikacji, krótkie okresy zatrudnienia).

Oferujemy: W ramach projektu: - poznasz swoje mocne i słabe strony zawodowe, uświadomisz sobie swoje predyspozycje i talenty; - zwiększysz swoją pewność siebie i nauczysz się radzić sobie ze stresem; - stworzysz profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zostaniesz przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych; - odbywając staż zdobędziesz cenne doświadczenie co ułatwi Ci start zawodowy; - gdy sprawdzisz się na stażu masz gwarancję dalszego zatrudnienia na umowę o pracę!

Miejsce pracy: Staże zawodowe będą realizowane u pracodawców z regionu w różnych obszarach, m.in. : - Administracja/Praca biurowa, - Księgowość/Finanse, - Obsługa klienta, - Kadry/Płace/HR, - Logistyka, Transport/Spedycja - BHP/Ochrona środowiska, - IT, - Inżynieria, - Reklama/PR/Marketing, - Finanse/bankowość.

Uwagi: Jak aplikować? Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i ustalą, udział w jakim projekcie mogą Ci zaproponować. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej obu projektów: www.wykazsie.pl - projekt wyłącznie dla absolwentów wyższych uczelni www.startdlamlodych.pl lub jak do nas zadzwonisz lub przyjedziesz osobiście. Nasze biuro mieści się w centrum Katowicach przy ul. Francuskiej 14/2. Pracujemy w godzinach 8.00-16.00.

Miejsce: m. Dąbrowa Górnicza, m. Jaworzno, m. Sosnowiec, p. zawierciański, Tychy, Katowice, Gliwice

Okres publikacji: 2019-06-25 - 2019-07-25

Podpis: Competence

Telefon: 534 444 756

E-mail: biuro@wykazsie.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czy popierasz przyznanie świadczenia 500 zł osobom z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas