Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: 14 września XVII Rodzinny Piknik Integracyjny

09.09.2019
Autor: inf. prasowa
plakat z napisem burmistrz dzielnicy ochota katarzyna łęgiewicz zaprasza na XVII rodzinny piknik integracyjny Szczęśliwice 2019 14 września 2019 park szczęśliwicki godz. 11-17

W sobotę, 14 września, w godz. od 11.00 do 17.00 w parku Szczęśliwickim już po raz siedemnasty odbędzie się „Rodzinny Piknik Integracyjny” i „XI Targi Organizacji Pozarządowych”. To znakomita okazja do zabawy, nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych instytucji, placówek, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie Ochoty. Wstęp wolny.

Oprócz ciepłych sąsiedzkich uśmiechów można będzie tu także wymienić się informacjami, podzielić zasobami, pomysłami i dobrem.

Podczas sobotniego pikniku w Parku Szczęśliwickim zaprezentuje swoją działalność blisko 50 podmiotów, w tym konsorcjum organizacji pozarządowych „Razem z Ochotą II”  budujące Lokalny System Wsparcia dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz ich rodzin. Po raz pierwszy park zostanie podzielony na wzajemnie przenikające się strefy: edukacji i zabawy, sportu, zdrowia i ekologii, kultury i sztuki oraz strefę seniora. Na plenerowej scenie odbędą się występy artystyczne, warsztaty perkusyjne, pokazy sztuk walki, zumby i tańca indyjskiego.

Przewidujemy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, seniorów i młodzieży. Na terenie parku odbędzie się gra terenowa i Ochockie Igrzyska Rodzinne. Maluchy zapraszamy do zabawy na dmuchańcach, a dorosłych do odwiedzenia miasteczka zdrowia i skorzystania z porad specjalistów.

W kawiarence będzie można skosztować pysznej kawy. Może przyjdziesz do parku z własnym kubkiem? Bądź EKO. My będziemy.

Zaprasza Burmistrz Dzielnicy Ochota – Katarzyna Łęgiewicz.

Wydarzenie w mediach społecznościowych.

Instagram.

Piknik został objęty patronatem portalu Niepelnosprawni.pl oraz Magazynu „Integracja”.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy skorzystasz z usług asystenta osobistego w Twoim mieście/gminie?

Biuletyn

Wspierają nas