Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

PŁATNY STAŻ z gwarancją zatrudnienia

10.09.2019
Autor: Kamila

Profil stanowiska: Płatny staż z gwarancją zatrudnienia po jego zakończeniu

Wymagania: Obecnie poszukujemy: ABSOLWENTÓW WYŻSZYCH UCZELNI, którzy: - są w wieku 21-29 lat - mieszkają na terenie miasta Zielona Góra, powiatu zielonogórskiego, świebodzińskiego lub nowosolskiego - nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą w trybie stacjonarnym - są osobami biernymi zawodowo - nie posiadają doświadczenia zawodowego lub posiadane przez nich doświadczenie jest niewielkie - do 2 lat

Oferujemy: Oferujemy m.in.: - 4-miesięczny płatny staż zawodowy (1017,40 zł netto/miesiąc) z możliwością zatrudnienia - bezpłatne szkolenia zawodowe - diagnozę predyspozycji zawodowych i poradnictwo zawodowe - spotkania z pośrednikiem pracy - indywidualne wsparcie psychologiczne (dla wybranych osób). W ramach projektu: - poznasz swoje mocne i słabe strony zawodowe, uświadomisz sobie swoje predyspozycje i talenty; - zwiększysz swoją pewność siebie i nauczysz się radzić sobie ze stresem; - stworzysz profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zostaniesz przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych; - odbywając staż zdobędziesz cenne doświadczenie co ułatwi Ci start zawodowy!

Miejsce pracy: Zielona Góra

Uwagi: Jak aplikować? Osoby zainteresowane prosimy o: - przesłanie CV; - przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.startzawodowy.pl (zakładka „do pobrania”). Ilość miejsc ograniczona! Udział w projekcie jest bezpłatny!

Miejsce: Zielona Góra

Okres publikacji: 2019-09-10 - 2019-10-10

Podpis: Kamila

Telefon: 534 830 860

E-mail: biuro@startzawodowy.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas