Przejdź do treści głównej

Obejrzyj test skutera Techlife U5!

Choć skutery są świetnym rozwiązaniem ułatwiającym bezpieczne przemieszczanie się osobom z niepełnosprawnością i seniorom, to wiele osób uważa, że są niewygodne – ze względu na ich wielkość i trudności, jakie sprawiają w transporcie. Dlatego konstruktorzy modelu Techlife U5 zadbali o to, by ich skuter mieścił się choćby w bagażniku samochodu. Obejrzyj, jak testujemy ten model!

Techlife U5 został wyposażony w mechanizm umożliwiający złożenie go do małych gabarytów (42*49*72cm), dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż, jak zwykłą torbę na kółkach. Warto podkreślić, że model Techlife U5 posiada tego typu rozwiązanie jako jeden z nielicznych pojazdów tego typu dostępnych na polskim rynku.

Skuter inwalidzki Techlife U5 to połączenie nowoczesnego wyglądu z mobilnymi wymiarami. Mocny silnik, duże koła Techlife U5 posiada na wyposażeniu mocny bezszczotkowy silnik elektryczny 350W, który gwarantuje szybką i bezpieczną jazdę z prędkością maksymalną 15 km/h, nawet podczas podjazdów o nachyleniu 15 stopni. Wysoki komfort jazdy zapewnią duże koło 8-calowe z przodu i 10-calowe z tyłu. Posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe. By czuć się bezpiecznie zostawiając go na wiele godzin choćby przed domem, wystarczy na pilocie przycisnąć przycisk kłódki – w skuterze zostanie wówczas odcięty zapłon, co uniemożliwi dalszą jazdę.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Super sprawa
  Monika zameta
  07.10.2019, 14:29
  Ile kosztuje taki skuter
  odpowiedz na komentarz
 • Ile to "cudo" kosztuje?
  Jadwiga
  06.10.2019, 01:57
  Dlaczego nie podajecie cenym i czy to zrefunduje PFRON?
  odpowiedz na komentarz

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas