Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Ostatni moment na zgłoszenie się na V Kongres Osób z Niepełnosprawnościami!

03.10.2019
Autor: redakcja
cała sala zapełniona na kongresie

V Kongres Osób z Niepełnosprawnościami odbędzie się pod hasłem „Aktywni Obywatele i Aktywne Obywatelki” w czwartek 10 października w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie. Można jeszcze się zarejestrować na to wydarzenie.

Podczas kongresu będą poruszane takie tematy jak: praca, samorzecznictwo, prawa wyborcze czy niezależne życie. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu mogą zgłaszać się za pomocą formularza.

Podczas wydarzenia zostałą ogłoszeni tegoroczni zdobywcy tytułu „Ambasador Konwencji”. Jest on przyznawany osobom, które przysłużyły się do wprowadzania w życie zasad zawartych w Konwencji ONZ o Prawach Osób z Niepełnosprawnościami.

Koalicja organizacji

Kongres Osób z Niepełnosprawnościami to coroczne spotkanie przedstawicieli środowiska organizowane przez koalicję organizacji pozarządowych, m.in. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami, Polski Związek Głuchych i Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas