Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Centrum Integracja na Targach Pracy 16 października w Pałacu Kultury i Nauki

09.10.2019
Autor: inf. prasowa, bd
na tle zdjęcia warszawy widok znad Wisły napis targi pracy i przedsiębiorczości rynek pracy otwarty dla wszystkich 16.10.2019 godz. 10-17 Pałac kultury i nauki 4 piętro

16 października 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Organizatorzy zapraszają na IV piętro Pałacu Kultury w godzinach 10-17. Na targach swoje stoisko będzie miało także Centrum Integracja. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

Hasło przewodnie tegorocznych targów to „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”. Zaproszone są wszystkie osoby poszukujące pracy i nowych ścieżek rozwoju. Targi Pracy to dobra okazja do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, którzy zaoferują ok. 7 tys. ofert pracy. Zaprezentuje się aż 87 wystawców reprezentujących różne branże.

Odwiedzający będą mogli spotkać na targach pracowników Centrum Integracja (stoisko nr 33 w sali Skłodowskiej), zapoznać się z ofertami pracy dla osób z niepełnosprawnością oraz dowiedzieć się, jak skorzystać z porad doradcy zawodowego, psychologa i prawnika oraz jak uczestniczyć w organizowanych Giełdach Pracy w Centrum Integracja.

Organizatorem targów jest Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.

Więcej informacji o Targach Pracy i Przedsiębiorczości.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas