Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

WolontariART - zróbmy razem film ważny społecznie

11.10.2019
Autor: inf. prasowa, fot. freeimages.com
filmowa szpula na którą nawija się filmowa taśma

Fulltura – Stowarzyszenie Form Twórczych  w partnerstwie z Fundacją Normalna Przyszłość realizują projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, realizowany dla osi priorytetowej: I. Osoby młode na rynku pracy dla działania: 1.4 Młodzież solidarna w działaniu, pn. „WolontariART – młodzi artyści już nie egoiści”. Przekazujemy zaproszenie do projektu:

Tworzymy filmy z misją społeczną, pomagając przy okazji innym, potrzebującym, otoczeniu, środowisku… Komu, czemu? To już zależy od Ciebie, jednej z 40. osób, które wezmą udział w projekcie.

Masz pomysł na scenariusz, interesujesz się fotografią, charakteryzacją, muzyką i dźwiękiem, montażem, masz zdolności organizacyjne… Pracy na planie filmowym jest mnóstwo!

My tworzymy platformę współpracy młodzieży, kojarzymy zespoły filmowe, umożliwiamy udział w bezpłatnych warsztatach filmowych z fachowcami, konsultacje z ekspertami na wszystkich etapach powstawania filmu.

WolontariART jest całkowicie otwarty na udział i potrzeby osób młodych z niepełnosprawnościami.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc i zależy nam bardzo na włączeniu się w działania młodych osób z niepełnosprawnościami, aby miały możliwość integracji i pracy w grupie na równych zasadach.

Ideą projektu jest także obalanie stereotypów na temat niepełnosprawności, praktyczna współpraca i wspólne działania młodzieży bez względu na stan zdrowia.

Jesteś młodą osobą z niepełnosprawnością?

Nie siedź w domu i dołącz do naszego zespołu i zróbmy razem film!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, prześlij na adres: info@wolontariART.pl i przyjdź na spotkanie integracyjne 12 października (sobota) o godz. 15:00 do Pawilonu Kulturalnego (Warszawa, ul. Sady Żoliborskie 4). Zapraszamy!

A jeśli znasz młode osoby, które mają zainteresowania artystyczne, społeczne i równocześnie z różnych przyczyn mają problem z dostępnością do aktywności twórczych i kulturalnych z powodu swojej niepełnosprawności, pomóż nam proszę do nich dotrzeć!

Szczegółowe informacje o projekcie.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy z powodu pandemii koronawirusa miałaś/-eś problemy z dostaniem się do lekarza, szpitala lub na rehabilitację?

Biuletyn

Wspierają nas