Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem PJM, można rezerwować bilety

23.10.2019
Autor: inf. prasowa
biało-czarny plakat na górze teatr kultura dla wszystkich niżej spektakl z audiodeskrypcją i PJM ożenić się nie mogę 15.11.2019 godz. 19 teatr polski

Fundacja Katarynka zaprasza na spektakl „Ożenić się nie mogę” na podstawie komedii Aleksandra Fredry, w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego 15 listopada 2019 o godz. 19.00 w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Scena im. J. Grzegorzewskiego, ul. G. Zapolskiej 3.

Spektakl potrwa 105 minut z jedną przerwą. Spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem PJM. Fundacja Katarynka zapewnia odbiorniki do odsłuchania audiodeskrypcji.

Bilety dla osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu w cenie 15 zł. Rezerwacje pod adresem: kontakt@fundacjakatarynka.pl lub tel./sms 507 507 129. Prosimy o rezerwacje do 31 października 2019.

O spektaklu

Pozornie rzecz dotyczy perypetii uczuciowych głównych bohaterów, to jednak tylko pretekst, by opowiedzieć o dzisiejszym świecie celebrytów i uganiających się za nimi dziennikarzy. Lans na ściankach, plotkarskie magazyny, gwiazdy, skandale, szantaże – na tym tle poznamy przedziwną siatkę intryg, w które wplątani są pan Gdański, jego żona Hermenegilda oraz kilka innych postaci. Kto jest sobą, a kto posługuje się fałszywą tożsamością? Kto usiłuje wymusić korzyści osobiste w zamian za pakiet kompromitujących listów? Kto wreszcie ożenić się nie może i dlaczego?

Spektakl dostosowano w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków PFRON w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy z powodu pandemii koronawirusa miałaś/-eś problemy z dostaniem się do lekarza, szpitala lub na rehabilitację?

Biuletyn

Wspierają nas