Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Oglądaj polskich zawodników i kibicuj im na Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Świata!

07.11.2019
Autor: inf. pras.

7 listopada rozpoczęły się Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do 15 listopada 42 reprezentantów Polski będzie walczyć o podium wraz z 1400 zawodnikami ze 120 krajów świata. Sprawdź, gdzie i kiedy możesz oglądać zmagania Polaków!

Podczas mistrzostw świata w Londynie w 2017 roku Polska zajęła 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 medali. Mistrzostwa w Dubaju to szansa na poprawienie tego wyniku. Już dziś tuż po ceremonii otwarcia pierwsi reprezentanci naszego kraju rozpoczną walkę o podium.

Gdzie oglądać?

Mistrzostwa Świata można oglądać na żywo na:

Relacje z imprezy będą emitowane w:

Kiedy oglądać?

W poniższej rozpisce podane są: dane zawodnika, konkurencja, godzina rywalizacji (polskiego czasu).

Czwartek, 7 listopada

  • Madzia Mirosław, kula, 6:40
  • Rocki Rafał, dysk, 16:00
  • Kosewicz Piotr, dysk, 16:00
  • Jachimowicz Robert, dysk, 16:00
  • Stoltman Lech, kula, 16:06
  • Ligęza Damian, kula, 16:06
  • Kozuń Karol, kula, 16:06
  • Madzia Mirosław, kula, 17:17
  • Kossakowski Aleksander, bieg 1500 m, 19:10

8 listopada

  • Rokicki Janusz, kula, 15:57
  • Nicpoń Jakub, bieg 400 m, 16:03
  • Kossakowski Aleksander, bieg 1500 m, 17:18
  • Owczarek Mateusz, skok w dal, 18:00

9 listopada

  • Sochal Maciej, maczuga, 6:00
  • Ściubak Tomasz, kula, 6:03
  • Mirosław Jakub, kula, 6:03
  • Kotkowski Michał, 400 m, 7:25
  • Trener – Wierciak Anna, skok w dal, 15:06
  • Kozakowska Róża, skok w dal, 15:06
  • Pek Daniel, 400 m, 15:09
  • Nicpoń Jakub, 400 m, 16:19
  • Kotkowski Michał, 400 m, 17:11

10 listopada

  • Wietecki Marek, kula, 6:00
  • Oleksiuk Joanna, oszczep, 6:03
  • Kornobys Lucyna, oszczep, 6:03
  • Ciuksza Krzysztof, 100 m, 6:33
  • Meloch Arleta, 1500 m, 6:51
  • Bieganowska Barbara, 1500 m, 6:51
  • Kotłowska Faustyna, dysk, 7:01
  • Piotrowska Marta, skok w dal, 15:03
  • Ciuksza Krzysztof, 100 m, 16:23
  • Kibil Jagoda, 100 m, 16:31
  • Pek Daniel, 400 m, 16:50
  • Paulinski Tomasz, kula, 17:23
  • Derus Michał, 100 m, 17:35

11 listopada

  • Kotkowski Michał, 100 m, 7:24
  • Jeromin Alicja, 100 m, 8:47
  • Piekart Katarzyna, oszczep, 15:00
  • Kotkowski Michał, 100 m, 15:53

12 listopada

  • Jeromin Alicja, 100 m, 6:57
  • Derus Michał, 100 m, 6:57
  • Piotrowski Paweł, kula, 7:26
  • Kozakowska Róża, 100 m, 8:57
  • Kotkowski Michał, 200 m, 15:25
  • Śliwińska Renata, dysk, 16:46
  • Derus Michał, 100 m, 17:13
  • Jeromin Alicja, 100 m, 17:21
  • Kozakowska Róża, 100 m, 17:29

13 listopada

  • Madzia Mirosław, dysk, 6:00
  • Pietrucha Mariusz, skok w dal, 6:03
  • Nicpoń Jakub, 100 m, 6:45
  • Jeromin Alicja, 200 m, 8:16
  • Wietecki Marek, oszczep, 15:03
  • Sochal Maciej, kula, 15:06
  • Ciuksza Krzysztof, 400 m, 15:09
  • Nicpoń Jakub, 100 m, 16:15
  • Piotrowska Marta, 100 m, 16:23
  • Kotłowska Faustyna, kula, 16:52
  • Kotkowski Michał, 200 m, 17:15
  • Jeromin Alicja, 200 m, 17:23

14 listopada

  • Kossakowski Aleksander, 5000 m, 6:09
  • Kucharczyk Karolina, skok w dal, 7:34
  • Ciuksza Krzysztof, 400 m, 7:54
  • Maliszewska Klaudia, kula, 8:03
  • Głąb Michał, kula, 15:06
  • Stenka-Szymańska Sabina, 400 m, 15:24
  • Franieczek Justyna, 400 m, 15:24
  • Bieganowska Barbara, 400 m, 15:24
  • Mamczarz Łukasz, skok wzwyż, 15:50
  • Kibil Jagoda, 200 m, 16:09
  • Pek Daniel, 1500 m, 16:50
  • Jaciuk Sylwester, 1500 m, 16:50

15 listopada

  • Oleksiuk Joanna, kula, 15:00
  • Kornobys Lucyna, kula, 15:00
  • Śliwińska Renata, kula, 15:09
  • Stenka-Szymańska Sabina, 400 m, 16:10
  • Franieczek Justyna, 400 m, 16:10
  • Bieganowska Barbara, 400 m, 16:10

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Które działanie Integracji w czasie 25 lat jej istnienia było lub jest dla Ciebie najważniejsze?

Biuletyn

Wspierają nas