Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Termin operacji wszczepienia drugiego implantu ślimakowego

29.12.2019
Autor: P.

Mam pozytywną decyzję z IFPS z Kajetan o zakwalifikowaniu do wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Decyzja przysłana listem poleconym, o ile pamiętam. Termin wyznaczono na listopad 2018 r. W sierpniu 2018 termin zmieniony na październik 2019 r. Teraz okazuje się, że nie są w stanie podać żadnego terminu? Proszę o pomoc, co z tym zrobić? Do kogo udać się o pomoc? Czy to jest zgodne z prawem?

Szanowna Pani,

Nie dysponuję pełną dokumentacją w Pani sprawie. Jednakże zawsze w takich sytuacjach zalecam pisemne skierowanie zapytania do instytucji, z której otrzymaliście decyzję. Można też zapytanie dodatkowo kierować do instytucji mailem. Na stronie jednostki podane są wszystkie możliwe formy kontaktu do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.

Dlatego zalecam bardzo dokładnie opisać sytuację w jakiej jesteście i skierować zapytanie (PISEMNIE) do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Jak otrzymacie odpowiedź na piśmie, proszę skontaktować się np. z prawnikiem z darmowej pomocy prawnej, aby pomógł w dalszym procedowaniu sprawy, jeżeli pismo będzie dla Pani niezrozumiałe.

 

Z poważaniem,

dr Michał Urban, radca prawny

 

Prawy panel

Sonda

Czy kiedykolwiek z powodu niepełnosprawności nie wpuszczono gdzieś Ciebie lub Twojego dziecka?

Biuletyn

Wspierają nas