Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: 29 listopada sympozjum PSONI o wspieraniu w niezależnym życiu

22.11.2019
Autor: inf. prasowa
plakat po prawej dwa zdjęcia uczestnicy konferencji siedzą na widowni i monika zima parjaszewska z mikrofonem po prawej XLIII sympozjum naukowe tytuł i data

29 listopada 2019 r. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zaprasza w imieniu Przewodniczącej Polskiego Zespołu do Badań Naukowych nad Niepełnosprawnością Intelektualną oraz własnym na XLIII Sympozjum Naukowe pt. „Wspieranie osób z niepełnosprawnością intelektualną w niezależnym życiu – dylematy i wyzwania”. Odbędzie się ono w siedzibie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66.

Tegoroczne XLIII Sympozjum Naukowe poświęcone będzie tematyce:

  • wspierania osób z niepełnosprawnością intelektualną w niezależnym, samodzielnym życiu
  • samostanowienia i jakości życia
  • roli self-adwokatury w życiu osób z niepełnosprawnością intelektualną
  • wnioskom z realizacji projektu „Profesjonalna kadra gwarancją wspierania dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną w samodzielnym i niezależnym życiu”.

Wśród prelegentów znajdą się specjaliści i eksperci zajmujący się problematyką niepełnosprawności intelektualnej w Polsce, goście z Portugalii i Wielkiej Brytanii oraz self-adwokaci.

Więcej na temat sympozjum.

Rejestracja na XLIII Sympozjum Naukowe odbywa się przez formularz zgłoszeniowy i trwa do wyczerpania miejsc.

Wpłaty uczestników w wysokości 150,00 zł pokrywają koszty związane z wynajęciem sali konferencyjnej, tłumacza, przyjazdu gościa zagranicznego, poczęstunkiem uczestników.

Sympozjum jest realizowane w ramach projektu „Profesjonalna kadra gwarancją wspierania dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną w samodzielnym i niezależnym życiu” współfinansowanego ze środków PFRON.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy kiedykolwiek z powodu niepełnosprawności nie wpuszczono gdzieś Ciebie lub Twojego dziecka?

Biuletyn

Wspierają nas