Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Legionowo: 14 grudnia 9. Bieg Zająca

25.11.2019
Autor: inf. prasowa
plakat w błękicie rysunki zajączków i napis 9. bieg zająca legionowo, trasa leśna, w dole po prawej stronie na czerwonym tle 14 grudnia edycja świąteczna 2019

Fundacja ACTIVE LIFE serdecznie zaprasza na 9. świąteczną edycję Biegu Zająca, który odbędzie się w Legionowie i okolicach. Udział osób z niepełnosprawnością jest bezpłatny.

„Pomaganie przez bieganie” to niezmienna formuła, w której organizowany jest bieg.

„Stworzyliśmy formułę, która angażuje zdrowych biegaczy w start osób chorych. Polega na tym, że każdy zarejestrowany uczestnik biegu głównego (10 km) oraz biegu na 5 km, kupujący swój pakiet startowy, umożliwia osobie niepełnosprawnej BEZPŁATNE wystartowanie w odrębnym biegu z asystentem „Zającem”. Tym samym, KAŻDA OSOBA CHORA I NIEPEŁNOSPRAWNA (również na wózku inwalidzkim) może zgłosić się do biegu i CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE wystartować na dystansie do 2 km z pomocą dedykowanego wolontariusza (nazywanego „Zającem”), który podczas całej trasy biegu zaopiekuje się zawodnikiem niepełnosprawnym. W ten sposób dajemy też możliwość wszystkim niepełnosprawnym biegaczom w pełni korzystać z przywilejów przeznaczonych dla biegaczy zdrowych, biorących udział w biegu głównym (przełaj) na dystansie 10 km oraz 5 km.

Połącz przyjemne z pożytecznym - weź udział w 9. Biegu Zająca - Edycji Zimowej w Legionowie i spraw świąteczny prezent!” - zachęcają organizatorzy.

Integracja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej o biegu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy kiedykolwiek z powodu niepełnosprawności nie wpuszczono gdzieś Ciebie lub Twojego dziecka?

Biuletyn

Wspierają nas