Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kontakt

27.02.2017

Redakcja portalu:

Popiersie Piotra Pawłowskiego

Piotr Pawłowski, redaktor naczelny
e-mail: integracja@integracja.org

Popiersie Tomasza Przybyszewskiego

Tomasz Przybyszewski, sekretarz redakcji portalu
e-mail: tomasz.przybyszewski@integracja.org

Zdjęcie portretowe Angeli Greniuk

Angela Greniuk, redaktor
e-mail: redakcja@niepelnosprawni.pl

Na zdjęciu: Mateusz Różański

Mateusz Różański, dziennikarz
e-mail: mateusz.rozanski@integracja.org

Uśmiechnięta twarz Janki Graban

Janka Graban, listy do redakcji
e-mail: janka.graban@integracja.org

Adres redakcji:

Integracja
Redakcja portalu www.niepelnosprawni.pl
ul. Dzielna 1, 00-162 Warszawa
tel. 505 602 562
e-mail: redakcja@niepelnosprawni.pl

Reklama:

E-mail: reklama@integracja.org

Aneta Dąbrowska-Kodym
tel.: 505 602 722
e-mail: aneta.dabrowska-kodym@integracja.org

Patronaty:

Janka Graban
e-mail: janka.graban@integracja.org

Biuro prasowe:

Monika Okrasa
tel.: 505 602 516
monika.okrasa@integracja.org

Jacek Czerwiński
jacek.czerwinski@integracja.org

Tomasz Pisarzewski
tomasz.pisarzewski@integracja.org

Jeśli masz pytania dotyczące niepełnosprawności, możesz zwrócić się do:

Centrum Integracja w Warszawie

ul. Dzielna 1
00-162 Warszawa
tel.: 22 831 85 82, 505 602 517, 505 603 016
e-mail: warszawa@integracja.org

Centrum Integracja w Zielonej Górze

ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra
tel.: 570 066 206
e-mail: zielonagora@integracja.org

Centrum Integracja w Gdyni

ul. Traugutta 2, 81-388 Gdynia
tel.: 505 606 776
e-mail: gdynia@integracja.org

UWAGA! Redakcja nie zwraca tekstów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania, skracania, zmiany tytułów i redagowania nadesłanych tekstów. Przesłanie materiałów na adres redakcja@niepelnosprawni.pl jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację. Przedruk materiałów tylko za zgodą wydawcy.

Prawy panel

Wspierają nas