Przejdź do treści głównej

Obejrzyj filmik prezentujący twórczość osób z niepełnosprawnością!

Przez ostatni rok zachęcaliśmy osoby z niepełnosprawnościami do przesyłania swoich prac artystycznych. Zostały one zaprezentowane na telebimie podczas Wielkiej Gali Integracji, a część z nich pojawiła się również na portalu Niepelnosprawni.pl. Teraz można obejrzeć filmik prezentujący przesłaną nam twórczość.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Wzbudza zachwyt!
  Małgorzata Janina Berwid
  17.01.2020, 09:26
  Każda technika wzbudza mój zachwyt. Spędziłam kilka minut absolutnie zauroczona większością prac. W moim domku mam kilka prac malarskich, rzeżbiarskich od artystów niepełnosprawnych i bardzo wysoko je cenię. Z przyjemnością oglądałabym ilustracje w książkach dla dzieci wykonane przez kilka artystek które pokazały w filmiku swoje prace. Podziwiam i dziękuję za doznania artystyczne. Małgorzata Janina Berwid
  odpowiedz na komentarz
 • Filmik prezentujący twórczość osób niepełnosprawnych
  Elżbieta Laskowska
  31.12.2019, 21:22
  Piękne. Osoby mające takie umiejętności mogłyby konkurować z pracami wystawianymi w niektórych galeriach. Szkoda, że zamyka się to w ramach Warsztatów Terapii Zajęciowej. Pokażmy to szerszej publiczności.
  odpowiedz na komentarz
 • Barbara Fit
  Barbara
  20.12.2019, 07:52
  świetne prace, niektóre mogłyby być wystawione w dobrych galeriach
  odpowiedz na komentarz
 • WARTO
  WARTO
  19.12.2019, 20:27
  Jestem pod wrażeniem. Czy nie warto byłoby pomyśleć o jakimś dobrym duchu, który by rozbudzał i kanalizował potencjał twórczy tkwiący wokół. I ułatwiał komercjalizację albo wejście na rynek niektórym z autorów. Albo: spróbować uruchomić taki projekt . . . ? Jeśli tylko byłby jakiś szaleniec chętny do zaryzykowania ?
  odpowiedz na komentarz

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas