Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Spotkanie: Pełno spraw dla niepełnosprawnych

17.05.2011
Źródło: inf. prasowa

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich  zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na spotkanie informacyjne połączone z oficjalnym otwarciem nowej siedziby Punktu, które odbędzie się 25 maja br.  w godzinach  10.00 – 14.00. W wydarzeniu udział weźmie Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego.

Nowa siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Wspólnej 2/4 (wejście od ul. Żurawiej 3/5) i jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Program spotkania uwzględni informacje o rodzajach działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (warsztaty aktywizacji, doradztwo, pośrednictwo zawodowe i pracy, staże, szkolenia, kursy, środki finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej) oraz prezentacje aktualnie realizowanych projektów dla osób z niepełnosprawnością.

Uczestnicy poznają także ofertę punktów informacyjnych oraz zyskają szansę na indywidualne konsultacje z ekspertami Centralnego Punktu Informacyjnego, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniach, proszone są o kontakt pod adresem: spotkania@cpe.gov.pl (ze wskazaniem terminu spotkania) lub pod numerem telefonu: 22 626 06 33. Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z niepełnosprawnością. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla osób,które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w spotkaniu, przygotowana zostanie relacja on-line za pośrednictwem stron www.efs.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Centrum Projektów Europejskich.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy marihuana lecznicza powinna być dostępna dla pacjentów w Polsce?

Biuletyn