niedziela, 26 października 2014 r.
Centra Integracja
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji- KRS 0000 102 130
Strona główna >> Centra Integracja >> Warszawa >> Aktualności >> Spotkanie: Pełno spraw dla niepełnosprawnych
SONDA
Z którego z udogodnień wyborczych skorzystasz w nadchodzących wyborach samorządowych?
     
 
NASZ BIULETYN
Wpisz swoj e-mail:
Spotkanie: Pełno spraw dla niepełnosprawnych
Źródło: inf. prasowa

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich  zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na spotkanie informacyjne połączone z oficjalnym otwarciem nowej siedziby Punktu, które odbędzie się 25 maja br.  w godzinach  10.00 – 14.00. W wydarzeniu udział weźmie Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego.

Nowa siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Wspólnej 2/4 (wejście od ul. Żurawiej 3/5) i jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Program spotkania uwzględni informacje o rodzajach działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (warsztaty aktywizacji, doradztwo, pośrednictwo zawodowe i pracy, staże, szkolenia, kursy, środki finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej) oraz prezentacje aktualnie realizowanych projektów dla osób z niepełnosprawnością.

Uczestnicy poznają także ofertę punktów informacyjnych oraz zyskają szansę na indywidualne konsultacje z ekspertami Centralnego Punktu Informacyjnego, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniach, proszone są o kontakt pod adresem: (ze wskazaniem terminu spotkania) lub pod numerem telefonu: 22 626 06 33. Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają osoby z niepełnosprawnością. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla osób,które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w spotkaniu, przygotowana zostanie relacja on-line za pośrednictwem stron www.efs.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Centrum Projektów Europejskich.

Data opublikowania dokumentu: 2011-05-17, 16.02

Skomentuj na forum Wydrukuj

Komentarze

Nie ma żadnych wiadomości. Dodaj komentarz
Copyright by Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji