Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Podróże pachnące wolnością w CI Gdynia

19.05.2011
Źródło: inf. prasowa, fot. Krzysztof Meller

Galeria Sztuki Szkolnej Gdyńskiej Szkoły Społecznej oraz Galeria Sztuki „Integracja” w Gdyni zapraszają na wystawę fotografii Krzysztofa Mellera pt. „Kocham podróże pachnące wolnością”.

Krzysztof Meller urodził się 9 czerwca 1995 roku w Gdyni. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 13 w Gdyni - Małym Kacku. Obecnie uczęszcza do III klasy gimnazjum Gdyńskiej Szkoły Społecznej.

Od kilku lat interesuje się fotografią, której tajniki zgłębiał jako uczestnik koła fotograficznego przy Gdyńskiej Szkole Społecznej, prowadzonego przez Mirosława Pawlika, nauczyciela, artystę i pasjonata sztuki.

Zdjęcie autorstwa Krzysztofa Mellera

Krzysztof uwielbia podróże, które uwiecznia okiem swojego aparatu. Jego prace wystawiane były kilkakrotnie w Gdyni i Redzie.

Zdjęcia można oglądać od 12 maja do 8 czerwca 2011 r. w witrynach siedziby Centrum Integracja w Gdyni, przy ul. Traugutta 2.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas