Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: „Ukryta gra” z audiodeskrypcją i napisami

03.01.2020
Autor: inf. prasowa
zdjecie z filmu robert więckiewicz z butelką w dłoni w towarzystwie kilku osób napis ukryta gra 19 stycznia 16.00 bilet 6 pln

Fundacja Katarynka i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu połączony ze spotkaniem z gościem specjalnym – aktorem Robertem Więckiewiczem.

Film „Ukryta gra” to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Po seansie odbędzie się spotkanie z Robertem Więckiewiczem, który w filmie wciela się w rolę dyrektora Pałacu Kultury i Nauki. Aktor znany jest szerokiej publiczności z ról w filmach m.in.: „Pod Mocnym Aniołem”, „W ciemności” czy „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

  • Kiedy: 19 stycznia 2020, niedziela, g. 16.00
  • Gdzie: kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław
  • Film: "Ukryta gra”, reż. Łukasz Kośmicki. Czas trwania filmu 100 minut. Spotkanie rozpocznie się po seansie.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 507 507 129.

Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl od 3 stycznia 2020. Bilety w cenie 6 zł.

ADAPTER – kino bez barier

Fundacja Katarynka i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na cykliczne pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Filmy można oglądać co miesiąc, w niedzielę o godz. 16.00. Adapter to nasz głos w debacie nad dostępnością kultury dla osób z niepełnosprawnościami. Ideą pokazów jest integracja osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, młodych z seniorami. Adapter to pokazy ponad granicami, gdzie wszyscy możemy poznawać współczesne kino. Audiodeskrypcja seansów jest dostępna na słuchawkach dla tych osób, które tego potrzebują. Osoby niesłyszące mają możliwość czytania napisów. Dla wszystkich cena biletu jest taka sama – 6 zł.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy kiedykolwiek z powodu niepełnosprawności nie wpuszczono gdzieś Ciebie lub Twojego dziecka?

Biuletyn

Wspierają nas