Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: Akademia Tenisa Niewidomych i Słabowidzących ogłasza nabór na bezpłatne zajęcia

17.01.2020
Autor: inf. prasowa
drzwi na których są naklejone dwa plakaty informujące o rekrutacji do Akademii Tenisa

Czy wiesz, że Twoje niewidome lub słabowidzące dziecko może zostać tenisistą? I władać rakietą niczym Gerald mieczem? Zapisz je do Akademii Tenisa Niewidomych i Słabowidzących! Tu rozwinie skrzydła.

Akademia Tenisa Niewidomych i Słabowidzących zaprasza dzieci i młodzież z niepełnosprawnością wzroku na bezpłatne zajęcia z blind tenisa w ramach projektu „Rakiety ATNIS”. Treningi będą odbywały się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabowidzących przy ul. Koźmińskiej 7 w Warszawie oraz w OSiR AS przy ul. Skarżyńskiego 6A (terminy do ustalenia).

Uczniowie Akademii będą trenować pod okiem certyfikowanego trenera tenisa ziemnego, mającego doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością wzroku.

- Chcemy, by dzieci aktywnie spędzały czas i dobrze się bawiły! – mówi pomysłodawca przedsięwzięcia, Robert Zarzecki z Fundacji Widzimy Inaczej.

Zajęcia w ramach projektu będą odbywały się w terminie od 13.01 do 31.03.2020 r., ale można dołączyć w każdej chwili.

Rodziców zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt pod adresem: biuro@widzimyinaczej.org.pl lub pod numerem telefonu: 690 062 644.

Do zobaczenia na korcie!

Projekt „Rakiety ATNIS” – zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku jest współfinansowany przez Mokotowską Fundację Warszawianka – Wodny Park.


 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas