Przejdź do treści głównej

Lubisz sporty ekstremalne? Zgłoś się do Avalon EXTREME! Trwa nabór ambasadorów

Avalon EXTREME – pierwszy i jedyny w Polsce projekt popularyzujący sporty ekstremalne, ogłosił nabór na ambasadorów projektu. Wszyscy sportowcy ekstremalni z niepełnosprawnościami, którym adrenalina płynie we krwi i którzy chcą przełamywać stereotypy dotyczące osób z niepełnosprawnością, mogą zgłaszać chęć dołączenia do grona EXTRAsprawnych.

Właśnie ruszył nabór na ambasadorów projektu Avalon EXTREME. Wszyscy pasjonaci sportów ekstremalnych mogą zgłosić się do tej wyjątkowej ekipy sportowców przez stronę internetową organizacji.

- Za pomocą działań Avalon EXTREME chcemy motywować i edukować Polaków oraz promować sporty ekstremalne w naszym kraju. Zapraszamy do naszego grona ludzi otwartych, odważnych, wyjątkowych EXTRAsprawnych – mówi Sebastian Luty, założyciel projektu Avalon EXTREME, jedyny w Polsce kierowca wyścigowy, sparaliżowany w 95 proc.

Avalon Extreme podejmuje dyskurs dotyczący podziału na sport osób z niepełnosprawnościami i sport osób sprawnych. Z pomocą trwającej kampanii „EXTRAsprawni – prawdziwy sport jest jeden”, którą wspierają znani sportowcy, tacy jak Krzysztof Hołowczyc i Akop Szostak, Avalon Extreme udowadnia, że wysiłek i emocje w sporcie są takie same, niezależnie od tego, kto i jak go uprawia.

Więcej informacji na stronie organizacji i Facebooku.

 


Autor: materiały prasowe Avalon Extreme, aut. W. Artyniew

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas