Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Gdańsk: warsztaty teatralne dla osób z niepełnosprawnością wzroku

10.02.2020
Autor: oprac. ag, fot. pixabay.com
Źródło: facebook.com/cswlaznia
prosta grafika aktorów na scenie

Osoby z niepełnosprawnością wzroku mogą wziąć udział w warsztatach teatralnych z elementami dramy. Cykl składa się z pięciu spotkań od 15 lutego do 14 marca, które odbędą się w Gdańsku. Wstęp bezpłatny.

Młodzież, dorośli i seniorzy z niepełnosprawnością wzroku są zaproszeni do udział w warsztatach teatralnych z elementami dramy, które poprowadzi Sylwia Dąbrowska.

Warsztaty mają za zadanie wprowadzić uczestników w świat pozornie niemożliwych doświadczeń w realnym życiu. Ich celem jest wypracowanie wzajemnego zaufania oraz bezpiecznej przestrzeni do ujawnienia emocji oraz wyrażania swoich potrzeb poprzez ruch, dźwięk i słowa. Zajęcia zakończą się prezentacją krótkiego utworu teatralnego.

Terminy warsztatów: 15 lutego, 22 lutego, 29 lutego, 7 marca i 14 marca. Wszystkie spotkania odbywać się będą w godz. 11-14 pod adresem: Łaźnia 2 Gdańsk, Strajku Dokerów 5 (Nowy Port). Organizatorem wydarzenia jest Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod mailem: n.etush@laznia.pl lub nr tel: 518 240 845. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas