Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wypełnij ankietę i pomóż nam rozwijać portal!

05.03.2020
Autor: Redakcja, grafika: bredmaker/Freeimages.com
Zielony tzw. ptaszek wstawiony w okienko ankiety

Świat zmienia się bardzo szybko, a internet jeszcze szybciej. Dlatego podejmujemy prace nad nową wersją naszego portal Niepelnosprawni.pl. Chcemy, by był bogatszy w treści, bardziej przejrzysty i nowoczesny, ciekawszy graficznie i wciąż w pełni dostępny dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Najpierw jednak chcemy poznać Twoją opinię o naszym portalu. Zwracamy się więc do Ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety. Zajmie Ci to tylko 10 minut. Ankieta jest anonimowa. Nie ukrywamy, że zależy nam na czasie.

Twoja opinia ma dla nas bardzo duże znaczenie. To przecież dla Ciebie od 2003 r. tworzymy nasz portal. To Ty wiesz najlepiej, jak powinien wyglądać, by był Ci potrzebny w codziennym życiu.

Wypełnij krótką ankietę i pomóż nam rozwijać portal Niepelnosprawni.pl!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Wniosek o wydanie zaświadczenia o niepełnosprawności
  Mirosław Kraśniewicz
  11.03.2020, 10:57
  Wszystko pięknie opisane lecz brak najważniejszego czyli formularza wniosku (najlepiej gdyby był interaktywny).
  odpowiedz na komentarz
 • Do poprawki
  hubert
  09.03.2020, 11:52
  Strona perfect, tylko razi to, że trzeba cały artykuł przesuwać od nowa po otwarciu "plusika" z odpowiedziami na komentarze. Tu, już ktoś wcześniej zgłaszał ten problem. Da się coś z tym zrobić?
  odpowiedz na komentarz
 • Raczej nic nie zmieniajcie
  niepełnosprawna
  06.03.2020, 12:56
  Też myślę ,że strona jest dobra i przejrzysta i wolałabym , by taka została .Czego brakuje to np. pisząc o podwyżkach np rent kwota brutto i od razu podawać netto , poza tym np jak piszecie ,że gdzieś oferują staże to ,zawsze podawać ile kwoty brutto ,netto , bo to ważne.Wywiady dobre , dziennikarze się starają , by były ciekawe pytania.Komentarze Czytelników też ciekawe.
  odpowiedz na komentarz
 • Nowa strona
  Paweł
  05.03.2020, 18:15
  Uważam, że strona jest w porządku. Wszystko na niej znajdziemy co przydatne, interesujące i ciekawe. Ludzie przyzwyczaili się do strony, do jej układu itp. Szczerze uważam, że wszelkie zmiany tylko namąca wymyśl zasady że lepsze jest wrogiem dobrego. Pozdrawiam.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas