Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kraków: odwołane posiedzenia składów orzekających Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

13.03.2020
Autor: PAP, fot. pixabay.com
widok na kraków

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa od poniedziałku, 16 marca do 27 marca odwołane zostaną wszystkie wyznaczone na ten czas badania lekarskie i posiedzenia składów orzekających Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie.

Informacje te przekazał w piątek, 13 marca, przewodniczący Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie Rafał Wardęga.

W komunikacie poprosił, by wszystkie osoby, które otrzymały zawiadomienie o konieczności stawienia w dniach od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r. nie przychodziły w wyznaczonych terminach.

- O nowych terminach rozpatrzenia Państwa spraw zostaniecie Państwo powiadomieni odrębnymi zawiadomieniami – zapowiedział Wardęga.

Zwrócił się także z prośbą o rezygnację z osobistego załatwiania spraw urzędowych związanych z: orzekaniem o niepełnosprawności/stopniu niepełnosprawności, uzyskaniem legitymacji dokumentujących niepełnosprawność/stopień niepełnosprawności oraz kart parkingowych.

”Biorąc pod uwagę rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, apeluję do Państwa o rozwagę w kontaktach z Miejskim Zespołem do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie w celu minimalizacji ryzyka mogącego powstać zarówno dla Państwa, jak i pełniących swoje obowiązki pracowników obsługi administracyjnej Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie” – napisał przewodniczący.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas