Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Szukam kreatywnej pracy zdalnej jako SEO Copywriter, redaktor, bloger etc.

17.03.2020
Autor: Wojciech Kaniuka

Z wykształcenia jestem magistrem politologii. Moja znaczna niepełnosprawność ruchowa nie jest dla mnie przeszkodą w byciu aktywnym na polu zawodowym i społecznym. Szukam kreatywnej pracy zdalnej – a konkretnie jakiej? Najchętniej widziałbym siebie na stanowisku copywritera, SEO copywritera, redaktora, blogera, moderatora forum internetowego i/lub webmastera.

Moje wykształcenie 26 czerwca 2009 r. uzyskałem tytuł magistra politologii, co było dla mnie życiowym celem. Udało mi się go osiągnąć mimo znacznej przeszkody, jaką jest niepełnosprawność ruchowa z głębokimi zaburzeniami mowy. To właśnie ona skłania mnie do poszukiwania pracy, którą będę mógł wykonywać za pośrednictwem Internetu. Szukam kreatywnej pracy zdalnej, a więc takiej, która nie będzie dla mnie wyłącznie zajęciem zarobkowym. Nie ukrywam jednak, że dążę także do pełnej niezależności finansowej. Ma ona przede wszystkim na celu umożliwić mi rozwój i samorealizację, a także ogólnie zwiększyć moją ogólną niezależność. Jest to moim życiowym priorytetem.

Jakie mam doświadczenie zawodowe? Pracowałem w trybie telepracy jako analityk internetowy. Nie był to szczyt moich marzeń, dlatego szukałem pracy, która stworzy mi szansę lepszego samorozwoju i dostarczy większej satysfakcji. Interesuje mnie wykonywanie zadań twórczych, kreatywnych, które będą adekwatne do mojego wykształcenia i zainteresowań. W okresie od lutego do kwietnia 2015 roku odbyłem staż redaktorski w Fundacji Koncept Europa – portal UniaEuropejska.org. Obecnie pracuję jako specjalista ds. marketingu – zajmuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym (e-marketingiem) – w tym głównie SEO. Z powodu likwidacji stanowiska muszę szukać nowego zatrudnienia.

W jaki sposób się realizuję? Mam niebywały zaszczyt i honor wspomagać zdalnie działalność Fundacji Zdrowie Jest Najważniejsze, którą tworzą wspaniali ludzie z Agnieszką Dąbkowską – bohaterską Panią Prezes – na czele. Staram się jak najlepiej promować działania Fundacji i jako jej ekspert możliwie jak najintensywniej walczyć o prawdziwie niezależne życie dla nas – osób z niepełnosprawnościami. Robię to między innymi poprzez publikowanie artykułów na Blogu Fundacji. Sam siebie nazywam kulawym politologiem. Nie jest mi bowiem dane pracować w swoim zawodzie. Niejako dla osłody i częściowego zaspokojenia swoich niespełnionych ambicji, prowadzę OpinioLogię (www.opiniologia.pl), szumnie przeze mnie nazywaną portalem opiniotwórczym. Po niespełna czterech latach od jej założenia udało mi się pozyskać nowe osoby, które ją ze mną współtworzą. Bardzo mnie to cieszy, gdyż to właśnie współpracę i różnorodność uważam za istotę OpinioLogii. Za sukces uważam także fakt, że jako osoba, która ma tak ogromne trudności z mową, mogę wyrażać swoje opinie na tematy z dziedzin, które są mi bliskie. A należą do nich polityka i niepełnosprawność, a także – co prawda dużo rzadziej, ale jednak – muzyka i inne formy rozrywki. W ostatnich miesiącach moja aktywność została doceniona w szczególny sposób. 13 grudnia 2019 roku, na zaproszenie stowarzyszenia „Świetlica Kulturalna”, uczestniczyłem w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zrozumieć niepełnosprawność. Doświadczenia młodych badaczy”. W styczniu br. Pismo Ruchu Twórczego Osób Niepełnosprawnych FILANTROP naszych czasów zamieściło o mnie artykuł. Najważniejsze informacje na mój temat znajdują się w CV.

Jeżeli zainteresowała Państwa moja kandydatura, bardzo proszę o kontakt. Z poważaniem, Wojciech Kaniuka

Miejsce: cała Polska

Okres publikacji: 2020-03-17 - 2020-04-16

Podpis: Wojciech Kaniuka

E-mail: wojciech.kaniuka@opiniologia.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas