Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs Dobry Wzór 2020 wystartował!

07.04.2020
Autor: inf. prasowa
czarny okrąg w które wpisane jest dobry wzór 2020 na niebiesko-czerwono-beżowym tle
Ruszyła dwudziesta siódma edycja konkursu Dobry Wzór, w którym, jak co roku, Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagrodzi najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
 
Tegoroczna baza to 1995 produktów i usług, które zostały wytypowane przez badaczy Instytutu, ich producenci i projektanci są właśnie zapraszani do wzięcia udziału w konkursie.
 
Wszystkie produkty i usługi, które zostaną zgłoszone do konkursu, przejdą przez dwa etapy eliminacji: pierwszy w lipcu, kiedy zgłoszenia oceni jury profesorskie i drugi, w październiku, kiedy ścisłą czołówkę nagrodzi jury interdyscyplinarne – złożone z ekspertów wdrożeń przemysłowych i designu.
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • dla kogo ?
    zdziwiony
    09.04.2020, 22:12
    Dla kogo ten konkurs ? - Dla niepełnosprawnych twórców z grubym portfelem. Na dzień dobry trzeba zapłacić prawie 2000 zł. Tyle co przeciętna renta. Czy ktoś za mnie zapłaci ? Trzeba jeszcze wkraść się w łaski Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i uzyskać rekomendacje. A wszystko, łącznie, żeby zdążyć zrobić ofertę rynkową do 30 czerwca. Trochę mało czasu.
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas