Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

W środę ostatni dzień zgłoszeń do 2. Plebiscytu PKPar na Sportowca 2020 roku!

27.10.2020
Autor: inf. pras.
kilka zdjęć sportowców

Tylko do 28 października można zgłaszać kandydatów do tytułu Sportowca 2020 roku. Plebiscyt Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego ma na celu wyłonienie najlepszego i najpopularniejszego zawodnika. Laureaci zostaną także wyłonieni w kategoriach trener/trenerka, organizacja oraz wydarzenie sportowe.

Podobnie jak w ubiegłym roku zwycięzcy Plebiscytu otrzymają statuetki imienia Sir Ludwiga Guttmanna. Pierwszy etap Plebiscytu, w którym zgłaszani są kandydaci kończy się w najbliższą środę 28 października.

W drugim etapie (29 października – 5 listopada) Kapituła wybiera 25 nominacji spośród 4 kategorii plebiscytu: najlepszy sportowiec (10 osób), trener/trenerka (5 osób), organizacja sportowa (5 organizacji), wydarzenie sportowe 2019 roku (5 wydarzeń). Cała 25. ostatecznie walczyć będzie o zwycięstwo w Plebiscycie w trzecim etapie, który rozpocznie się 6 listopada i zakończy 22 listopada.

Głosowanie odbędzie się na specjalnie przygotowanej platformie zamieszczonej na paralympic.org.pl. Finałowa kolejność ustalana będzie po zliczeniu sumy punktów z głosowania internautów i punktów przyznanych przez Kapitułę. Zwycięzcą będzie ta osoba, która w sumie otrzyma najwięcej punktów. W przypadku tej samej liczby punktów decydować będzie liczba głosów oddanych w głosowaniu internetowym.

Kandydata do tegorocznego Plebiscytu może zgłosić osoba fizyczna lub prawna oraz organizacja posiadająca osobowość prawną.

Jak zgłosić kandydata?

Na stronie paralympic.org.pl w zakładce Plebiscyt PKPar - 2020 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wybierając odpowiednie kategorie oraz przeczytać regulamin.

W razie dodatkowych pytań należy kontaktować się z organizatorem pod numerem: 22 824 08 72 lub mailem na adres: plebiscyt@paralympic.org.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 października o godz. 23:59.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas