Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Rehabilitacja, terapia i pielęgnacja na Targach REHMED-PLUS

03.04.2015
Autor: inf. pras.
na łóżku siedzi dziewczyna, której pokazywana jest nowa rehabilitacja

Konferencje, bezpłatne badania przesiewowe i tradycyjny bieg integracyjny to tylko kilka z atrakcji IV Targów Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS, które odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2015 r. w Kielcach.

Kieleckie Targi to miejsce, w którym można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego i produktów wykorzystywanych w procesie pielęgnacji osób chorych. W tym roku wiodącym tematem imprezy będzie szeroko pojęta rehabilitacja osób z niepełnosprawnością.

tesotowanie sprzętu rehabilitacyjnego pod okiem specjalisty

O tym, jak im pomagać, dyskutować będą specjaliści w czasie konferencji „Pomóżmy lepiej żyć”, której pierwsza sesja ma tytuł „Sport skuteczną formą rehabilitacji osób z niepełnosprawnością”. Udział w konferencji możliwy jest po zarejestrowaniu się na stronie Targów.

Tradycyjnie podczas Targów odbędzie się bieg integracyjny, organizowany przez Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji START, w którym co roku udział bierze imponująca liczba uczestników – niemal 300. W czasie Targów będzie też można skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych.

Wstęp na targi REHMED-PLUS jest bezpłatny. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej Targów.

rozmowy przy urządzeniach rehabilitujących

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas