Wygraj książeczkę „Zwierzak za kierownicą”
Opowieść o drogowych perypetiach uczniów klasy Pana Żubra, z potworami łamiącymi wszystkie przepisy, przyciąga uwagę ilustracjami i jest kierowana nie tylko do dzieci, ale również do nauczycieli oraz rodziców. Może stanowić doskonałe narzędzie edukacji, bodziec do rozwoju, a także propozycję wartościowego spędzania czasu dla całej rodziny.
Patronem szerzenia zasad ruchu drogowego wśród najmłodszych jego uczestników był Marian Bublewicz (1950–1993). Jak czytamy na stronie Fundacji jego imienia: to m.in. najlepszy kierowca rajdowy swego czasu. Cieszył się wielkim uznaniem i sympatią. Zmarł z powodu obrażeń odniesionych w wypadku. Dzięki charyzmie i pasji, z jaką traktował to, co robił, pozostał wzorem dla młodych kolegów oraz kibiców. W dowód szacunku i uznania przyznano mu tytuł Najlepszego Polskiego Kierowcy Rajdowego XX wieku (2000 r.). Dowodem pamięci jest też konkurs dla dzieci i młodzieży, który przez zabawę edukuje i uświadamia najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Zapraszamy na ZwierzakZaKierownica.eu.
Konkurs: wygraj książeczkę "Zwierzak za kierownicą"
Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki "Zwierzak za kierownicą" Fundacji im. Mariana Bublewicza. By wygrać jedną z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org
- Wymyśl krótkie hasło lub slogan zachęcające kierowców do bezpiecznej jazdy.
- Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.
Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 1 października 2015 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką "Zwierzak za kierownicą".
Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.
Więcej w regulaminie konkursu.
Konkurs rozstrzygnięty!
Zwycięzcami konkursu są panie Natalia G. z Wrocławia i Grażyna W. z Białegostoku. Gratulujemy!
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz