Blog, autyzm i rock'n'roll! Wygraj książkę „Słowo na A”
Czy autyzm może być piękny i czy ma coś wspólnego z rock and rollem? Nikodem Sadłowski, autor książki „Słowo na A”, udowadnia, że tak! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – weź udział w konkursie i wygraj niesamowitą książkę o rodzicach dziecka z autyzmem. Zapraszamy także do obejrzenia naszego materiału
Nikodem Sadłowski przypadkiem na spacerze dowiedział się od nieznajomej kobiety, że jego syn Maks może mieć autyzm. Lekarze potwierdzili te przypuszczenia. Potem rodzina Nikodema musiała przejść długą drogę i nauczyć się żyć w nowej sytuacji. Mężczyźnie wtedy pomogło pisanie bloga i kontakty z innymi rodzinami z autyzmem. Nikodem, który jak przyznaje, został wyrzucony z pięciu liceów, rozpoczął studia pedagogiczne i dziś pracuje z dziećmi w szkole specjalnej w Edynburgu. Niedawno wydał także książkę „Słowo na A”, w której opisuje krok po kroku swoje życie od diagnozy syna.
Więcej o rodzinie z autyzmem możesz przeczytać na blogu Nikodema Sadłowskiego.
Wygraj książkę w konkursie!
Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki „Słowo na A”, autorstwa Nikodema Sadłowskiego, wraz z jego autografem, ufundowane przez Grupę Wydawniczą Harmonia. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:
- Napisz nam kilka zdań o tym, jak twoim zdaniem niepełnosprawność dziecka może wpłynąć na jego rodziców.
- Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.
Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 20 kwietnia 2017 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką „Słowo na A”.
Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.
Zwycięzcami konkursu są Państwo: Weronika M. z Poznania oraz Agara A. z Piły. Gratulujemy!
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz