czwartek, 9 kwietnia 2020 r.
Organizacje
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji- KRS 0000 102 130
niepełnosprawni.pl > Organizacje...

Brak elementów
 
NASZ BIULETYN
Wpisz swoj e-mail:
Organizacje

W Polsce nie brakuje osób, które chcąc zrobić coś pożytecznego i dobrego dla swojego środowiska decyduje się na założenie fundacji lub stowarzyszenia. Niemal każdego dnia powstają nowe organizacje, działające w konkretny sposób, na rzecz konkretnych grup społecznych.

Jak wśród tak dużej ilości organizacji odnaleźć te, która zajmuje się rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych, organizacją turnusów rehabilitacyjnych lub tresurą psów przewodników dla osób niewidomych?

W niniejszym dziale prezentujemy organizacje działające w różny sposób na rzecz osób niepełnosprawnych. Jeśli chciałbyś, aby wizytówka także twojej organizacji znalazła się tutaj, prześlij nam krótki tekst o jej historii, działalności i planach oraz informację, jak osoby niepełnosprawne, ich rodziny i znajomi mogą się z wami skontaktować.

Informacji na temat działalności organizacji zajmujących się sportem osób niepełnosprawnych szukaj w dziale "Sport".

Organizacje sportowe

Przypominamy także, że Stowarzyszenie Klon/Jawor o wielu lat gromadzi dane teleadresowe organizacji pozarządowych i instytucji z całej Polski. Jeśli szukasz konkretnej organizacji, adresu domu pomocy społecznej lub biura porad obywatelskich, zajrzyj na http://bazy.ngo.pl.

Data opublikowania dokumentu: 2004-10-28, 12.20

Copyright by Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji