Konkurs! Wygraj tomik poezji pt. „Do kwadratu” z dedykacją autorki
Anna Sobańska wydała tomik poezji pt. „Do kwadratu” dla swojej bratanicy Darii – dochód ze sprzedaży książeczki jest przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Tomik z dedykacją autorki możesz wygrać w naszym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!
Tomik „Do Kwadratu” jest zbiorem 107 wierszy wyselekcjonowanych przez autorkę spośród wszystkich, które stworzyła od czasów, kiedy była nastolatką aż do 2017 r. włącznie. Książka powstała z potrzeby wsparcia bratanicy Anny Sobańskiej – sześcioletniej Darii z niepełnosprawnością neurologiczną. Dochód tomiku jest przeznaczony na jej leczenie.
Anna Sobańska jest pedagogiem społecznym, pracownikiem socjalnym oraz specjalistą ds. psychologii oraz zwyciężczynią wielu konkursów kreatywnych i poetyckich.
Wygraj książkę w konkursie!
Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze tomiku wierszy pt. „Do kwadratu” z dedykacją dla Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl, autorstwa Anny Sobańskiej. By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org.
- Opisz krótko, dlaczego warto czytać wiersze?
- Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.
Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 24 stycznia 2019 r. włącznie.
Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową – wypowiedzi zamieszczane w komentarzach nie będą brane pod uwagę.
Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone tomikiem wieszy „Do kwadratu”. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.
Więcej w regulaminie konkursu.
Zwycięzcami konkursu zostały Panie: Małgorzata P. z Bobolic i Wiktoria G. Gratulujemy!
Dodaj odpowiedź na komentarz
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Komentarz